Tabliczki informacyjne na drzwi do biur, gabinetów i urzędów

Tabliczki informacyjne na drzwi do biur, gabinetów i urzędów

Tabliczki na drzwi to niezbędny element każdego biura i firmy. Także gabinety lekarskie i urody wykorzystują tabliczki przydrzwiowe i naścienne. Dobrze zaprojektowana tabliczka informacyjna ułatwia klientom i pacjentom znalezienie odpowiedniego pokoju lub pomieszczenia.

Tabliczki informacyjne na drzwi wskazują dobrą drogę

Aby Wasi klienci, goście i partnerzy biznesowi zawsze wiedzieli, gdzie i do kogo trafić, potrzebują wskazówek. Na potrzeby Internetu tworzymy strony www, ale kiedy klient jest już na miejscu w siedzibie firmy, w biurze czy gabinecie, wtedy przydają się ładne i eleganckie tabliczki informacyjne.

Nasi graficy i operatorzy maszyn potrafią stworzyć dowolną tabliczkę z szerokiego wyboru materiałów. Wszystkie budują właściwy, profesjonalny wizerunek firmy. Dbając o szczegóły, dbamy o cały obraz powstający w umyśle klienta.

Niezależnie od tego, czy tabliczka wskaże Biuro Prezesa, Gabinet Masażu numer 3 czy Pokój Konferencyjny, zarówno pracownicy jak i goście czy klienci nie zgubią się nigdy.

 

Tabliczki znamionowe i przemysłowe

Szczególnie polecamy tabliczki wykonane z pleksiglasu i ze szkła. Dzięki maszynom i technologiom, którymi dysponujemy, będą to produkty unikalne i nieszablonowe.

Projektujemy i produkujemy również tabliczki znamionowe i panele na elewację szaf sterowniczych. Tak więc czy to tabliczka informacyjna firmowa czy tabliczka przemysłowa, dajemy gwarancję na wysoką jakośc wykonania i zastosowanych materiałów.