AdCon Pro 2.1.0 BS

Stoły dotykowe i totemy multimedialne

projekt i realizacja Showroom erywań armenia

Wdrożenie pierwszego z serii showroomów dla klienta w stolicy Armenii, Erywaniu. Całość składa się ze stołu dotykowego z dedykowanym oprogramowaniem prezentującym produkty i inne materiały audiowizualne z oferty, zestawu próbników kolorystycznych oraz specjalnej lampy sterowanej tabletem. W zależności od potrzeb i wybranego trybu lampa emituje światło o określonej barwie, dzięki czemu klienci wybierający kolor widzą go dokładnie tak, jak będzie wyglądał w ich pomieszczeniu.

 

Zobacz Galerię

 

Stoł dotykowy dla salonu w Armenii

projekt i realizacja Showroom Rybnik

Wdrożyliśmy kolejny Showroom Śnieżki tym razem dla firmy G&G w Rybniku. Standardowo został on nafaszerowany nowoczesną technologią. Można w nim korzystać z aplikacji AdWall Design na monitorze dotykowym 50″. Aplikacja służy do projektowania wnętrz i inspirowania klientów. Często wybierając wymarzony kolor w sklepie zastanawiamy się jak będzie wyglądał w naszym domu. Oświetlenie ma bardzo duże znaczenie. Dlatego zaprojektowaliśmy lampę AdLight, która służy do konfiguracji natężenia i barwy światła. Takie rozwiązanie pozwala ustawiać dokładnie takie światło, jakie mamy w domu o różnych porach dnia i nocy. Ponadto można korzystać z setek wzorników marki Śnieżka, Magnat, Foveo i Vidaron. Zachęcamy do obejrzenia naszej realizacji na zdjęciach jak również w Salonie firmowym Śnieżki G&G Rybnik.

 

Zobacz Galerię

 projekt i realizacja Showroom Jarosław

Zaprojektowanie oraz wykonanie stołu multimedialnego z wbudowanym 47″ monitorem dotykowym oraz aplikacją do projektowania wnętrz. Po drugiej stronie stołu została zaprojektowana lampa do zmiany temperatury oraz natężenia światła. Dzięki niej klient może sterować światłem i  ustawić takie parametry, jakie posiada u siebie w domu. Takie rozwiązanie gwarantuje, że kolory ścian i sufitów pomalowanych danym odcieniem farby będą prezentować się dokładnie tak samo, jak w salonie sprzedaży.

 

Zobacz Galerię

Wykonanie stołu multimedialnego Racibórz

Zaprojektowanie oraz wykonanie stołu multimedialnego z wbudowanym 47″ monitorem dotykowym oraz aplikacją do projektowania wnętrz. Po drugiej stronie stołu została zaprojektowana lampa do zmiany temperatury oraz natężenia światła, tak aby klient mógł ustawić takie światło jakie ma u siebie w domu, aby dobrze dobrać kolor.

 

Zobacz Galerię

 

Oferta stołów dotykowych i wyposażenia showroomów

Posiadamy szeroką ofertę stołów i ekranów dotykowych, multimedialnych urządzeń, aplikacji i oprogramowania dla salonów sprzedaży, pomieszczeń wystawowych, sal prezentacyjnych i galerii oraz sklepów. Projektujemy i wykonujemy różnego typu meble, standy, totemy, łącząc je z elektronicznymi urządzeniami obdarzonymi cyfrową duszą.

Klienci naszych klientów otrzymują do dyspozycji nowoczesne narzędzia do zapoznawania się z produktami, testowania wersji, kolorów, kształtów i wyglądu towarów i przedmiotów. Dzięki naszym urządzeniom i wyposażeniu czynimy wybór i zakupy łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Dzięki temu rośnie sprzedaż, poprawiamy skuteczność i wyniki handlowe. W tym przypadku interaktywność jest jednym z kluczy do sukcesu.

 

Zobacz Galerię

Stół multimedialny oraz lampa ze zmienną barwą światła

 

 

Scroll Up