AdCon Pro 2.1.0 BS
Systemy i Urządzenia
Własna produkcja

Mamy w swojej ofercie urządzenia i rozwiązania programowe do zarządzania procesami w przedsiębiorstwie. Dostarczamy firmom
i urzędom systemy kolejkowe i wywoławcze. Nasz autorski produkt i system to AdCopy, czyli interaktywny monitor multimedialny. Oferta obejmuje także totemy multimedialne, infokioski i stoły dotykowe.

adcopy

System AdCopy to interaktywny monitor dotykowy z możliwością prezentacji produktów, wyświetlania multimediów i informacji. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych komponentów nasze urządzenia działają niezawodnie i są łatwe w obsłudze. Skutecznie poszerzają możliwości komunikacji z klientami w sklepach, salonach sprzedaży i podobnych lokalizacjach. Nasi klienci wykorzystują AdCopy na przykład w swoich show-roomach prezentując produkty klientom.

stoły dotykowe i totemy multimedialne

Stół nie musi służyć tylko do jedzenia. Dostarczamy innowacyjne meble do sklepów, salonów i punktów wystawowych, które wykorzystują funkcje nowoczesnych systemów zarządzania treścią. W ofercie mamy także totemy multimedialne czyli interaktywne słupy informacyjne. Zarówno stoły jak i totemy mogą wyświetlać zdjęcia i filmy wideo oraz odtwarzać dowolne dźwięki, muzykę lub treści mówione. Prezentacja produktów, usług i reklam na tych urządzeniach jest atrakcyjna i skuteczna.

 

 

systemy erp

Tworzymy autorskie rozwiązania ściśle dopasowane do danej firmy. Żadnych nadmiernych funkcji, tylko to, co potrzebne. Kierownictwo i menedżerowie otrzymują precyzyjne informacje o zasobach i procesach w czasie rzeczywistym, dzięki czemu decyzje można podejmować szybko. Sterowanie produkcją i zarządzanie personelem jest ułatwione, a odpowiednie dane wizualizowane na ekranach i monitorach.

systemy kolejkowe i Monitory dla restauracji

System kolejkowy to skuteczne narzędzie do zarządzania przepływem klientów w barach szybkiej obsługi, i restauracjach, biurach obsługi klienta w firmach, urzędach i instytucjach. Sterowanie ruchem usprawnia pracę lokalu i firmy, a lepsza obsługa sprawia, że klienci są zadowoleni. Monitory i system Digital Menuboard czyli menu na ekranie, ułatwiają życie zarówno klientom jak i personelowi. W naszych autorskich projektach łączymy własne oprogramowanie z urządzeniami, dzięki temu możemy zagwarantować wysoki stopień niezawodności systemu.

Stoły dotykowe i totemy multimedialne

projekt i realizacja Showroom erywań armenia

Wdrożenie pierwszego z serii showroomów dla klienta w stolicy Armenii, Erywaniu. Całość składa się ze stołu dotykowego z dedykowanym oprogramowaniem prezentującym produkty i inne materiały audiowizualne z oferty, zestawu próbników kolorystycznych oraz specjalnej lampy sterowanej tabletem. W zależności od potrzeb i wybranego trybu lampa emituje światło o określonej barwie, dzięki czemu klienci wybierający kolor widzą go dokładnie tak, jak będzie wyglądał w ich pomieszczeniu.

 

Zobacz Galerię

 

Stoł dotykowy dla salonu w Armenii

projekt i realizacja Showroom Rybnik

Wdrożyliśmy kolejny Showroom Śnieżki tym razem dla firmy G&G w Rybniku. Standardowo został on nafaszerowany nowoczesną technologią. Można w nim korzystać z aplikacji AdWall Design na monitorze dotykowym 50″. Aplikacja służy do projektowania wnętrz i inspirowania klientów. Często wybierając wymarzony kolor w sklepie zastanawiamy się jak będzie wyglądał w naszym domu. Oświetlenie ma bardzo duże znaczenie. Dlatego zaprojektowaliśmy lampę AdLight, która służy do konfiguracji natężenia i barwy światła. Takie rozwiązanie pozwala ustawiać dokładnie takie światło, jakie mamy w domu o różnych porach dnia i nocy. Ponadto można korzystać z setek wzorników marki Śnieżka, Magnat, Foveo i Vidaron. Zachęcamy do obejrzenia naszej realizacji na zdjęciach jak również w Salonie firmowym Śnieżki G&G Rybnik.

 

Zobacz Galerię

 projekt i realizacja Showroom Jarosław

Zaprojektowanie oraz wykonanie stołu multimedialnego z wbudowanym 47″ monitorem dotykowym oraz aplikacją do projektowania wnętrz. Po drugiej stronie stołu została zaprojektowana lampa do zmiany temperatury oraz natężenia światła. Dzięki niej klient może sterować światłem i  ustawić takie parametry, jakie posiada u siebie w domu. Takie rozwiązanie gwarantuje, że kolory ścian i sufitów pomalowanych danym odcieniem farby będą prezentować się dokładnie tak samo, jak w salonie sprzedaży.

 

Zobacz Galerię

Wykonanie stołu multimedialnego Racibórz

Zaprojektowanie oraz wykonanie stołu multimedialnego z wbudowanym 47″ monitorem dotykowym oraz aplikacją do projektowania wnętrz. Po drugiej stronie stołu została zaprojektowana lampa do zmiany temperatury oraz natężenia światła, tak aby klient mógł ustawić takie światło jakie ma u siebie w domu, aby dobrze dobrać kolor.

 

Zobacz Galerię

 

Oferta stołów dotykowych i wyposażenia showroomów

Posiadamy szeroką ofertę stołów i ekranów dotykowych, multimedialnych urządzeń, aplikacji i oprogramowania dla salonów sprzedaży, pomieszczeń wystawowych, sal prezentacyjnych i galerii oraz sklepów. Projektujemy i wykonujemy różnego typu meble, standy, totemy, łącząc je z elektronicznymi urządzeniami obdarzonymi cyfrową duszą.

Klienci naszych klientów otrzymują do dyspozycji nowoczesne narzędzia do zapoznawania się z produktami, testowania wersji, kolorów, kształtów i wyglądu towarów i przedmiotów. Dzięki naszym urządzeniom i wyposażeniu czynimy wybór i zakupy łatwiejszymi i przyjemniejszymi. Dzięki temu rośnie sprzedaż, poprawiamy skuteczność i wyniki handlowe. W tym przypadku interaktywność jest jednym z kluczy do sukcesu.

 

Zobacz Galerię

Stół multimedialny oraz lampa ze zmienną barwą światła

 

 

Systemy kolejkowe i monitory dla restauracji i barów

Dla restauracji, sklepów, punktów obsługi klienta,
urzędów i centrów medycznych
Wyświetlanie multimedialnych komunikatów i reklam

 

System kolejkowy to skuteczne narzędzie do zarządzania przepływem klientów w barach szybkiej obsługi i restauracjach, biurach obsługi klienta w firmach, urzędach i instytucjach. Sterowanie ruchem usprawnia pracę lokalu i firmy, a lepsza obsługa sprawia, że klienci są zadowoleni.

Na system kolejkowy używane jest też określenie system przywoławczy lub system numerkowy. Podstawową ideą jest skuteczne i optymalne zarządzanie ruchem klientów oczekujących w kolejce. W skład systemu może wchodzić m.in. kolejkomat czyli automat kolejkowy, wyświetlacze, ekrany i monitory, urządzenia audio i urządzenia sterujące.

Nowoczesna restauracja i bar szybkiej obsługi coraz częściej stosują u siebie praktyczne rozwiązanie jakim jest Digital Menuboard czyli po prostu menu wyświetlane w atrakcyjny graficznie sposób na dużym monitorze. Menu można łatwo i szybko dostosowywać, dodawać nowe informacje, a w międzyczasie mogą się także pojawiać treści multimedialne.

Cechy naszych systemów kolejkowych i digital menuboard:

 • indywidualny projekt graficzny tworzony wspólnie z klientem,
 • oprogramowanie i cały system stworzone w całości przez naszą firmę,
 • standardowy zestaw funkcji oraz dodatkowe funkcjonalności projektowane indywidualnie  w zależności od potrzeb klienta,
 • możliwość uruchamiania dedykowanych aplikacji i programów specjalnych,
 • najwyższa jakość użytych komponentów: monitorów, ekranów i wyświetlaczy  oraz urządzeń sterujących,
 • opcja sterowania wyświetlanymi informacjami na wielu ekranach w różnych lokalizacjach – moduł DS,
 • szeroki wybór rozmiarów monitorów i ekranów.

 

Zastosowania systemów kolejkowych i monitorów restauracyjnych:

 • sterowanie i optymalizacja ruchem klientów oczekujących w kolejce,
 • powiadomienia tekstowe przesyłane w czasie rzeczywistym,
 • dostarczanie komunikatów informacyjnych np. na temat oferty,
 • łatwe uruchamianie treści audiowizualnych, czyli filmów, muzyki, teledysków,
 • uruchamianie szczegółowej prezentacji np. oferty, produktu, usługi,
 • tworzenie indywidualnych kolejek do różnych punktów obsługi/kas.

 

 • Niezawodność i bezawaryjność

  Wykorzystujemy do budowy systemów tylko sprawdzone w działaniu i przetestowane elementy. Gwarantuje to doskonałe działanie naszego produktu i łatwą, intuicyjną obsługę. Ciągle udoskonalamy nasze oprogramowanie, tak aby całość funkcjonowała płynnie i wydajnie.

 • Wyświetlanie dowolnych treści

  Nasze systemy pozwalają poza sterowaniem kolejką wyświetlać także dowolne audiowizualne treści. Mogą to być reklamy, informacje, porady i filmy. Dodatkowa korzyść to zaangażowanie klienta w odbiór przekazu i mniejsze znudzenie i znużenie staniem w kolejce.

 

 • Efektywne sterowanie ruchem klientów

  System kolejkowy przynosi korzyści firmie i klientom. Usprawnienie przepływu pozwala na optymalne wykorzystanie czasu i pozostałych zasobów. Obsługa klienta odbywa się w najszybszy możliwy sposób i dzięki temu klienci są zadowoleni.

 • Pełne wsparcie na wszystkich etapach

  Zapewniamy pomoc i doradztwo w każdym momencie współpracy. Od początkowych rozmów, poprzez projektowanie indywidualnego systemu, w czasie wdrożenia i w okresie po wdrożeniu jesteśmy do dyspozycji.

Scroll Up