AdCon Pro 2.1.0 BS
Strony Internetowe
Systemy Internetowe

Projektujemy nowoczesne strony internetowe, aplikacje webowe dla serwisów WWW oraz aplikacje mobilne. Wykonujemy także wirtualne spacery dla firm, sklepów, miejsc turystyczych, hoteli i kościołów – dla wszystkich miejsc, które warto pokazać, zobaczyć lub zwiedzić.

strony i serwisy www

Nasze strony i serwisy internetowe spełniają wszelkie wymogi nowoczesności. Są responsywne czyli wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach – komputerach, smartfonach, telefonach i tabletach. Do tworzenia wykorzystujemy najbardziej aktualne technologie i metody programowania. Projektujemy wygląd graficzny i stosujemy kolorystykę zgodnie z najnowszymi trendami w sieci. Szczególny nacisk kładziemy też na funkcjonalność i intuicyjną obsługę przez użytkowników końcowych.

aplikacje internetowe

Strona internetowa może być jeszcze bardziej atrakcyjna, wciągająca i angażująca użytkowników. Różne interaktywne funkcje i zachęty do działania zatrzymują Internautę na dłużej. Formularze, kalendarze i inne ciekawe rozwiązania dają dodatkowe korzyści. Projektujemy i wdrażamy funkcjonalności w serwisach WWW, które zaspokajają unikalne potrzeby naszych klientów.

 

 

 

 

aplikacje mobilne

Firmy potrzebują dobrych narzędzi do skutecznego działania i dynamicznego rozwoju. Dzisiejsza technologia i profesjonalne aplikacje na smartfony są dźwignią pozwalającą na wzrost przychodów i lepszą komunikację z klientami, dostawcami i całym otoczeniem biznesowym. Niezależnie od tego, czy przedsiębiorstwo działa w obszarze sprzedaży, produkcji lub usług, pomożemy w wygenerowaniu pomysłu i zaprojektujemy odpowiednią aplikację.

wirtualne spacery

Internet daje wolność przebywania w każdym miejscu na świecie. Nie trzeba przy tym wstawać od komputera. Wirtualny spacer to unikalna możliwość zwiedzania różnych znanych i mniej znanych budynków, miejsc turystycznych, zabytków, firm. Pokazanie klientom wnętrza fabryki czy wspaniałości, jakie oferuje hotel lub uzdrowisko może zachęcić do przyjazdu lub zakupu produktów.

Strony i serwisy WWW


 

STRony internetowe

Nasze projekty wykorzystują najbardziej aktualne funkcje i możliwości jakie oferuje nowoczesna technologia. Przygotowujemy układ graficzny zgodny z obowiązującymi trendami w świecie internetowym. Dodajemy także dowolne funkcjonalności zaspokajając indywidualne potrzeby i życzenia klienta.

Responsywność inaczej nazywana designem RWD to budowanie stron internetowych tak, by na każdym urządzeniu wyświetlały się prawidłowo. Obecnie do przeglądania Internetu wykorzystuje się nie tylko komputery, ale przede wszystkim smartfony, tablety, netbooki, a także telewizory i różnego typu ekrany i monitory. To prawdziwe wyzwanie stworzyć stronę uniwersalną i działającą wszędzie dobrze. Codziennie podejmujemy takie wyzwania i robimy to z przyjemnością.

Statystyki pokazują, że około połowa użytkowników korzysta z Internetu na urządzeniach mobilnych. Firmy często mają już strony internetowe, ale są to np. strony wykonane kilka lat temu, gdy smartfony jeszcze nie były popularne. Taka stara technologia nie pozwalała na budowanie stron responsywnych. Zresztą nie było takiej potrzeby. Tego typu przestarzałe strony, które działają na komputerach, ale nie na telefonach można odnawiać. Modernizacja stron WWW to usługa, którą również mamy w swojej ofercie. Odświeżamy i dostosowujemy istniejące strony do dzisiejszych czasów.

Wyszukiwarka Google lepiej ocenia strony responsywne i pojawiają się wyżej w wynikach wyszukiwania. Google zwraca też uwagę na ogólną szybkość działania strony, wykorzystane technologie, użyte znaczniki i dobrą optymalizację kodu. My też zwracamy na to uwagę przy projektowaniu. Nowoczesna strona internetowa działa szybko, szybko się otwiera i jest intuicyjna w obsłudze. W zestawie dostarczamy także panel CMS czyli możliwość samodzielnego dodawania i edycji treści, galerii zdjęć, filmów i kolejnych podstron.

Zobacz Nasze najnowsze realizacje

 

dlaczego warto nas wybrać:

 • mamy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy tworzeniu stron, programowaniu oraz grafice komputerowej
 • wykonaliśmy setki projektów stron, aplikacji i motywów graficznych dla klientów z różnych branż w całej Polsce
 • pomagamy w rozwoju idei witryny, w trakcie jej uruchamiania i w obsłudze po jej wdrożeniu
 • dbamy o domenę internetową i serwer – tym nie trzeba się już martwić
 • każda strona i serwis dostarczane są w zestawie z panelem administracyjnym CMS do dodawania i edytowania treści
 • integrujemy serwis WWW i domenę z Google Analytics i Google Search Console
 • zakładamy i konfigurujemy konta pocztowe w domenie (czyli nazwie) strony – taki adres e-mail doskonale wpływa na profesjonalny wizerunek
 • na życzenie zakładamy konta w serwisach społecznościowych, na przykład na Facebooku, Twitterze, Pintereest, a także na YouTube.

Co jeszcze możemy zaoferować:

 • doradzimy w wyborze i zakupie hostingu w firmie zewnętrznej
 • w razie potrzeby dostarczamy profesjonalne, merytoryczne teksty i treści na stronę, bloga lub serwisy społecznościowe
 • zaprojektujemy atrakcyjne banery informacyjne, reklamowe i promocyjne na potrzeby strony, bloga lub mediów społecznościowych
 • szkolimy w obsłudze i użytkowaniu zakupionej strony i panelu CMS
 • zaprojektujemy i wykonamy logo, wizytówki, karty rabatowe i upominkowe, papier firmowy, banery lub naklejki i wszystkie niezbędne materiały spójne ze sobą w zakresie grafiki i treści
 • na życzenie zaprojektujemy i wdrożymy aplikację mobilną na urządzenia z systemem Android i iOS ( dodatkowa możliwość integracji ze stroną WWW) – jako dodatkowe skuteczne narzędzie promocyjne i marketingowe

Aplikacje mobilne


Aplikacje mobilne

Aplikacje na smartfony i tablety czyli mówiąc inaczej programy uruchamiane na urządzeniach przenośnych to nowoczesne narzędzia wykorzystywane przez firmy do sprzedaży, marketingu i reklamy. Są jak dźwignie zwiększające siłę oddziaływania na świadomość klientów. Poprawiają komunikację i rozszerzają możliwości promocji produktów i usług.

Smartfony i tablety z miesiąca na miesiąc i z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Pojawiają się nowe zminiaturyzowane urządzenia, np. smartwatche (mówiąc normalnie inteligentne zegarki). Nowinki technologiczne zaskakują z dnia na dzień, a okazje na rozwój firmy są na wyciągnięcie ręki. Posiadając dobre narzędzia można zdziałać więcej.

My projektujemy, budujemy i wdrażamy takie narzędzia, a dokładniej aplikacje mobilne. Dzięki aplikacji firma otrzymuje możliwość przebywania dosłowanie w kieszeni klienta, najczęściej przez większą część doby. Taki stały kontakt to szansa na różne formy komunikacji, a także np. na zdobycie informacji zwrotnej i opinii o produkcie lub usłudze. Możliwości są niezliczone.

przykłady modułów w aplikacji:

 • Promocje i akcje specjalne – informowanie o aktualnych promocjach, obniżkach oraz rabatach na produkty i usługi to element przyciągający kupujących do sklepów; możliwe błyskawiczne i natychmiastowe powiadamianie użytkowników aplikacji
 • Gry mobilne i łamigłówki – nawiązanie w grze do produktu, usługi lub firmy zwiększa świadomość i rozpoznawalność marki wśród klientów; często powtarzana rozgrywka daje gwarancję na dużą częstotliwość emisji komunikatów reklamowych i marketingowych
 • Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość – nasze niepowtarzalne projekty VR i AR czynią aplikację mobilną unikalną, wyjątkową i zachwycającą. Coraz lepsze możliwości techniczne i technologiczne pozwalają tworzyć artystyczne efekty i pozostawiają niezapomniane wrażenia u użytkowników.
 • Dedykowane aplikacje obliczeniowe – nasze doświadczenie pozwala nam podejmować się zleceń specjalnych, to znaczy takich, z którymi inni sobie nie poradzili lub nie chcieli się ich podjąć. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu powstały różne oryginalne produkty i urządzenia. Oprogramowanie i elektronika sprawiają, że nawet najzwyklejszy przedmiot może wysyłać informacje do smartfona. Obecna technologia pozwala na robienie wielu zaskakujących rzeczy.

 

 

zastosowania aplikacji mobilnych:

 • powiadomienia tekstowe wysyłane w czasie rzeczywistym
 • aktualne informacje o cenach produktów i usług oraz o obowiązujących promocjach
 • emisja materiałów audio, wideo i tekstowych treści opisowych
 • dedykowany panel CMS do zarządzania informacjami w aplikacji na odległość
 • przesyłanie wiadomości specjalnych o nowościach produktowych i wydarzeniach
 • funkcje dodatkowe np. kalkulatory kalorii, wirtualne alkomaty, zegary, informacje pogodowe etc.
 • zastosowanie rozwiązań wykorzystujących rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość (AR i VR)
 • gry i łamigłówki, których rozgrywka nawiązuje do produktu, usługi, marki i firmy lub dowolnej idei
 • wyszukiwarka adresów, sklepów, punktów sprzedaży i nawigacja GPS z interaktywną mapą

Aplikacje internetowe


aplikacje internetowe

Serwisy i strony WWW prezentują informacje, zawierają zdjęcia lub filmy wideo i udostępniają pliki do ściągnięcia. Dodanie do witryny nowoczesnej aplikacji internetowej pozwala na zwiększenie zaangażowania i zainteresowania użytkowników. Dostarcza im też pewnych ponadstandardowych korzyści. Interaktywne formularze, kalendarze i inne funkcje dają  więcej korzyści i dłużej zatrzymują odwiedzających w serwisie.

Wiele firm lub usługodawców może z łatwością zautomatyzować proces zamawiania produktów lub rezerwacji terminów spotkań i wizyt. Trzeba tylko dołączyć do strony kalendarz z taką funkcją. Całość jest intuicyjna, działa niezawodnie i zarówno klienci jak i firma mają ułatwione życie i oszczędzają czas.

Kolejnym rodzajem aplikacji internetowej jest gra przeglądarkowa. Funkcja rozrywki może się tu łączyć z szeroko pojętą edukacją lub reklamą i instruktażem obsługi danego produktu. Gra służy też czasami do organizacji konkursów lub do promowania idei albo wydarzenia i miejsca. Tu również możliwości są szerokie.

 

przykłady aplikacji webowych:

 • Rozbudowane funkcje portali internetowych
 • Formularze i ankiety
 • Kalendarze z możliwością prezentacji terminów i rezerwacji spotkań
 • Czaty i komunikatory
 • Narzędzia poprawiające obsługę klienta
 • Gry przeglądarkowe
 • Widgety kontaktowe
 • Automatyczne funkcje np. przypominanie mailowe o wydarzeniu w danym dniu i godzinie
 • Newslettery

cechy aplikacji:

 • Automatyzacja wielu działań na stronie pozwala na oszczędność czasu
 • Wysoka niezawodność i stabilność działania
 • Elastyczność czyli dostosowanie do różnego typu potrzeb
 • Zastosowanie na różnego typu urządzeniach, także mobilnych
 • Interaktywność
 • Wykorzystanie w różnych branżach i dziedzinach działalności

Wirtualne spacery


 

wirtualne spacery

Wirtualne zwiedzanie i spacerowanie zaspokaja ciekawość, poprawia wizerunek i stanowi doskonałe narzędzie marketingowo-reklamowe. To także dodatkowa atrakcja na stronie internetowej.

Przygotowujemy wirtualne spacery dla firm, kościołów, hoteli, domów weselnych, muzeów i wszelkich atrakcji turystycznych. Dla wszystkich miejsc, które klienci chcieliby zobaczyć przez Internet, nim odwiedzą je w rzeczywistości. Wirtualny spacer to możliwość wizualnej promocji miejsca i firmy przez całą dobę na całym świecie – za pośrednictwem strony WWW.

Hotel lub uzdrowisko może pokazać się z jak najlepszej strony przyszłym gościom. Taki rodzaj urozmaicenia pozwala zatrzymać Internautę dłużej w serwisie. Piękne ośrodki sportowo-wypoczynkowe, kompleksy basenowe lub wyciągi narciarskie przedstawione w jak najlepszym świetle przyciągną kolejnych użytkowników i turystów.

Odwiedziny w muzeum i podziwianie eksponatów na ekranie komputera to szansa dla tych osób, które nie mogą sobie pozwolić na podróż np. do innego miasta. Spacer przez Internet po muzeach i obiektach zabytkowych staje się coraz popularniejszą aplikacją na stronach WWW.

Interaktywność to nieodłączna cecha naszych projektów i realizacji. Internauta na spokojnie i w zaciszu własnego domu obejrzy każdy kąt, pomieszczenie i lokalizację jaką zechcemy mu pokazać. Dzięki temu może dotrzeć do takich miejsc, które na co dzień są dla niego niedostępne.

 

Cechy wirtualnych spacerów:

 • pełna interaktywność
 • dowolna ilość zdjęć i lokalizacji
 • wykonanie i wdrożenie w technologii HTML5
 • profesjonalne zdjęcia
 • możliwość tworzenia efektów: dzień i noc, różne pory roku
 • interaktywna mapa
 • przybliżanie i oddalanie oraz pełny widok 360 stopni
 • opcja wykonania nakładki VR (wirtualna rzeczywistość) i korzystania z okularów/gogli
 • dostępność na telefonach i urządzeniach mobilnych

wirtualne spacery dla:

 • sklepów i galerii handlowych
 • domów weselnych
 • muzeów
 • kościołów
 • hoteli
 • uzdrowisk
 • obiektów zabytkowych
 • agroturystyki
 • przedsiębiorstw i fabryk
 • szkół i uniwersytetów
 • obiektów użyteczności publicznej
 • każdego miejsca, które warte jest pokazania światu

 

 

Scroll Up