Strony internetowe dla trenerów, instruktorów i fizjoterapeutów

Strony internetowe dla trenerów, instruktorów i fizjoterapeutów

Najszybszy sposób na kontakt ze swoimi podopiecznymi oraz metoda na zdobycie nowych klientów w obecnych czasach to obecność w Internecie na wielu różnych platformach. Media społecznościowe czyli Facebook, Twitter, Instagram i dziesiątki innych są przydatne. Ale dalej najbardziej skuteczną i wydajną metodą jest własna strona internetowa z rozbudowanymi funkcjami dla klientów. Niezależność od innych ma swoje zalety.

 

Trener i instruktor fitness online

My poza zwykłą stroną dajemy dodatkowe narzędzia dla trenerów personalnych i fitness, doradców stylu i wizażu, instruktorów i dietetyków oraz fizjoterapeutów. Te narzędzia to m.in. w pełni zarządzalna strefa klienta czyli przestrzeń w ramach serwisu WWW, gdzie możliwy jest kontakt i relacja z klientami i pacjentami. Szczegółowe doradztwo, analiza wyników i postępów, indywidualne programy ćwiczeń, jadłospisy, ankiety i testy.

 

Bliski kontakt trenera i instruktora z pacjentami

To praktyczne i doskonale sprawdzające się w działaniu funkcjonalności, które poszerzają możliwości zwykłej strony. To nie tylko ogólna informacja o ofercie. To przede wszystkim stały i bliski kontakt z pacjentem, klientem, podopiecznym. To także możliwość zarządzania swoim czasem, spotkaniami, konsultacjami.

Dla Pani Agnieszki Pawlicy stworzyliśmy taki serwis. Jeśli Ty także jesteś trenerem, szkoleniowcem, instruktorem, doradcą, stylistką lub wizażystką, albo dostarczasz jakiekolwiek usługi – jesteśmy do dyspozycji. Mamy doświadczenie i dobre pomysły, z pewnością wspólnie wymyślimy i stworzymy rozwiązanie pomagające w pracy z Twoimi klientami.

Zobacz, jak to wygląda w praktyce na: Agnieszka Pawlica – Dieta Trening Wizerunek.