Reklama dla apteki nie tylko w Warszawie – pokaz możliwości

Reklama dla apteki nie tylko w Warszawie – pokaz możliwości

Krzyż apteczny dla apteki, czy to jednostronny czy dwustronny, jeśli wykorzystuje nowoczesne diody LED, świeci jasno. Ale świecenie to nie wszystko. Elektronika czyli urządzenie sterujące diodami potrafi wyświetlać różne animacje. Animacja to znaczy tryb działania jest wstępnie zaprogramowana.

Użytkownik uruchamia krzyż apteczny LED pilotem zdalnego sterowania. To łatwe i praktyczne, ponieważ na krzyżu znajduje się miniaturowy odbiornik. Wystarczy tylko skierować pilot w stronę krzyża diodowego i to wszystko. Duża ilość programów pozwala na wybór i zmiany, tak aby sposób wyświetlania się diod nie znudził się.

Czerwony Krzyż LED dla apteki jak magnes dla oka

Poniżej na filmie prezentujemy krzyż LED z obudową w kolorze czerwonym. Jest to nowy krzyż apteczny jednostronny zbudowany specjalnie na życzenie jednego z klientów. Kolor obudowy może być dowolny, ponieważ lakierujemy go w zależności od potrzeb. W tym przypadku krzyż ma obudowę czerwoną, czoło czarne, a diody w pierścieniach w kolorze zielonym. Natomiast napis APTEKA posiada diody LED czerwone.

Sterowanie pilotem pozwala na zmianę programów wyświetlania animacji w krzyżu. Taki krzyż wskazuje i kieruje we właściwe miejsce klientów, przechodniów, kierowców i wszystkich pacjentów.

 

Reklama dla apteki, której pogoda nie straszna

Dawniejsze krzyże apteczne były podświetlane zwykłymi lampami. Taki kaseton dla apteki często nie świecił zbyt długo. Zmienne warunki atmosferyczne, a zwłaszcza wahania temperatur miały negatywny wpływ na żywotność takich reklam zewnętrznych w aptece.

Teraz stosowane diody LED to całkiem inna bajka. Same w sobie są zabezpieczone przed wilgocią, dzięki odpowiedniemu pokryciu specjalnym, wytrzymałym tworzywem. Materiał ten jednocześnie chroni diodę przed wstrząsami i udrzeniami.

Co bardzo ważne, jeśli nie najważniejsze dla właścicieli aptek i sieci aptek, diody LED zużywają bardzo mało prądu. Świecą za to jasno i wyraźnie. I święcą przez wiele tysięcy godzin. Według danych obecnie używane diody LED w krzyżach aptecznych mogą świecić do kilkudziesięciu tysięcy godzin.

Apteka w Warszawie, w Krakowie czy w Pacanowie – wszędzie warto zamontować krzyż apteczny

Niezależnie od wielkości miasta, gdzie zlokalizowana jest apteka czy to będzie Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Tarnów czy też w mniejszych miejscowościach np. w Pcimiu, Hajnówce albo Bobowej, odpowiednio zaprezentowana placówka tworzy właściwy wizerunek.

Widoczność krzyży aptecznych LED szczególnie w porze jesienno-zimowo-wiosennej jest jeszcze ważniejsza. Zmrok zapada szybko, a oświetlenie diodami sprawia, że reklama apteki jest widoczna z dużej odległości. Dlatego niezależnie od tego, jakiej świecącej reklamy zewnętrznej Państwo potrzebują, zachęcamy do wykonania telefonu. Przedstawimy nasze możliwości i propozycje.

Telefon: 518 624 956

Aby zapoznać się z różnymi typami i modelami, zapraszamy na stronę Oferta krzyży aptecznych LED.