AdCon Pro 2.1.0 BS

O NAS

Zajmujemy się projektowaniem aplikacji, systemów i urządzeń dla firm, instytucji, organizacji oraz dla osób prywatnych. Działamy w branży oprogramowania, sprzętu, reklamy wizualnej i marketingu. Mamy w ofercie wiele autorskich produktów i urządzeń. Są to multimedialne stoły dotykowe, prezentery, infokioski, aplikacje na smartfony i systemy kolejkowe, systemy rezerwacji sal oraz krzyże apteczne LED.

Podsumowując w jednym miejscu naszą ofertę, wykonujemy:

  • Systemy Digital Signage – projektujemy i wdrażamy kompleksowe rozwiązania dla firm i instytucji. Takie systemy służą do zdalnego zarządzania informacjami wyświetlanymi na ekranach w wielu różnych lokalizacjach np. w oddziałach sklepu, restauracji lub firmy w różnych miastach i krajach.
  • Strony internetowe – nowoczesne, responsywne, dopieszczone w najmniejszych szczegółach. Pełne portfolio prezentujemy pod adresem: StronyInternetoweRWD.pl/portfolio
  • Aplikacje mobilne dla firm – na smartfony i tablety – z Androidem oraz iOS. Wspomagają sprzedaż i działania promocyjne. Są z klientem firmy zawsze w kieszeni.
  • Wirtualna i rozszerzona rzeczywistość (VR i AR) – możesz u nas zamówić np. wykonanie wirtualnego spaceru po swojej firmie lub budynku. Tworzymy także rozszerzoną rzeczywistość dla telefonów i smartfonów.
  • Litery i Logo Przestrzenne 2D i 3D – ozdabiamy wnętrza pomieszczeń i zewnętrzne elementy budynków prywatnych i firmowych. Budujemy profesjonalny wizerunek firm. Stwarzamy jedyną w swoim rodzaju atmosferę mieszkań.
  • Grawerowanie Laserowe 2D i 3D na różnych materiałach – skoncentrowaną wiązką lasera tworzymy wizualne cuda. Wyślij nam swój projekt, zobaczymy co da się zrobić, na czym i na kiedy. Jeśli nie masz pliku, ale masz pomysł, wizję lub marzenie – zaprojektujemy.
  • Krzyże Apteczne LED – dzięki nim pomagamy aptekom zwracać na siebie uwagę. Zobacz więcej na: Krzyze-Apteczne.pl
  • Profesjonalne maszyny do obróbki są do Twojej dyspozycji – wycinamy, wypalamy, wyginamy, kształtujemy. Frezarki, lasery, piec – wszystkie palą się do roboty.

 

Scroll Up