Montaż showroom’u u naszego klienta w Armenii

Montaż showroom’u u naszego klienta w Armenii

W grudniu tego roku mieliśmy przyjemność wykonywania dla naszego klienta montażu pierwszego z serii showroomów, zlokalizowanego w stolicy Armenii, Erywaniu.

Showroom składa się ze stołu dotykowego z dedykowanym oprogramowaniem prezentującym produkty i inne materiały audiowizualne z oferty, zestawu próbników kolorystycznych oraz specjalnej lampy sterowanej tabletem. W zależności od potrzeb i wybranego trybu lampa emituje światło o określonej barwie, dzięki czemu klienci wybierający kolor widzą go dokładnie tak, jak będzie wyglądał w ich pomieszczeniu.

A po pracy oczywiście prowadziliśmy poważne rozmowy biznesowe planując przyszłą współpracę. Takie rozmowy naturalnie najlepiej i najskuteczniej toczą się przy suto zastawionym stole, toteż mamy nadzieję na owocne wspólne działania w nadchodzącym czasie.

Firmy z krajów bliższego i dalszego wschodu to poważni i bardzo atrakcyjni partnerzy do prowadzenia interesów. Rozwijająca się gospodarka w tamtym obszarze, rosnący popyt na różne towary i usługi oraz głód produktów wśród konsumentów to szansa dla przedsiębiorstw z naszego obszaru, szczególnie z Europy Środkowo-Wschodniej.

Kto pamięta początek lat 90 w Polsce i szanse, jakie miał wtedy każdy zaczynający jakikolwiek biznes, ten wie, że taki okres dla kraju i narodu to żyła złota dla tych, którzy zaczną poszukiwać. A kraje wschodu są właśnie w takim okresie. Pomagajmy im w kopaniu i odnajdywaniu tego złota.

Więcej informacji o produktach i usługach z dziedziny Digital Signage możecie znaleźć w tym dziale naszego serwisu internetowego: Produkty i usługi Digital Signage