Monitory restauracyjne i system kolejkowy w restauracji Jadło Staropolskie

Monitory restauracyjne i system kolejkowy w restauracji Jadło Staropolskie

Jadło Staropolskie w Galerii Serenada w Krakowie

Z przyjemnością przedstawiamy kolejną realizację w Krakowie, tym razem dla restauracji Jadło Staropolskie w nowo otwartej Galerii Serenada. Jadło Staropolskie serwuje klasyczne potrawy kuchni polskiej, ale idąc z duchem czasu restauracja zleciła nam stworzenie systemu restauracyjnego czyli cyfrowego menu wyświetlanego na monitorach, systemu kolejkowo-przywoławczego, przygotowanie wyglądu graficznego oraz montaż całości.

System monitorów dla restauracji Staropolskie Jadło w Galerii Serenada

Digital menuboard czyli cyfrowe menu w restauracji na monitorze

Jak widać na zdjęciach, ekrany w restauracji są czytelne i widoczne z dużej odległości. Menu restauracyjne wyświetlane na monitorach czyli tzw. digital menuboard jest odpowiednio zaprojektowane zarówno pod kątem użytych kolorów jak i czcionki.

Monitory w restauracjach, kawiarniach i barach, a także monitory hotelowe są już powoli standardem. To wygodne i praktyczne, gdy obsługa korzysta z komputerowego systemu w restauracji. Aktualne menu na monitorze nad barem usprawnia obsługę klienta.

Stworzony przez nas panel administracyjny do zarządzania zarówno menu jak i innymi informacjami na monitorze w restauracji Jadło Staropolskie w Galerii Serenada w Krakowie pozwala łatwo dodawać i edytować dania i ceny.

System przywoławczy

Szczególnie godny uwagi i polecenia jest system informacyjny dla klientów restauracji i barów czyli tak zwany system kolejkowy albo przywoławczy (wywoławczy). Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje numer. Gdy zamówienie jest w trakcie przygotowywania, na monitorze restauracyjnym pojawia się informacja w kolumnie „W trakcie”. Kiedy potrawa jest już gotowa do odbioru, obsługa przekazuje taką wiadomość na monitor i numer oczekującego klienta przechodzi do kolumny „Gotowe”.

System kolejkowy w restauracji Jadło Staropolskie

Nowoczesny elektroniczny system kolejkowy

Taki bardzo skuteczny system kolejkowy w restauracji Jadło Staropolskie świetnie się sprawdza. Sposób przywoływania klientów w barach i restauracjach tradycyjnie polegał na wywoływaniu przez kelnerkę lub przez panią stojącą za ladą. Tutaj jest to usprawnione i bardziej praktyczne. W galeriach stoliki często są oddalone od kasy, a i hałas panujący w częściach restauracyjnych galerii handlowych jest ogromny.

Monitor do hotelu i urzędu

Monitor przywołujący klienta pokazuje jasno i wyraźnie, który numer jest gotowy do odbioru. Adaptując taki monitor na przykład dla potrzeb hotelu i recepcji, urzędu albo gabinetu lekarskiego, możemy wywoływać pacjentów, petentów lub innych klientów.

System przez nas zaprojektowany jest bardzo elastyczny. Monitory w kawiarniach, restauracjach i barach mogą wyświetlać nie tylko menu, ale filmy, zdjęcia oraz dowolone treści multimedialne. Wyobraźmy sobie np. film pokazowy wyświetlany nad barem, przedstawiający proces przygotowania bigosu czy gołąbków, albo różne inne atrakcyjne dla klientów treści, porady, a nawet reklamy.

Cyfrowe menu w restauracji Jadło Chłopskie w Krakowie

Zdalne zarządzanie menu w restauracji

Wszystko może być zarządzane i emitowane zdalnie, ponieważ monitory mogą być i są podpięte do Internetu. Taki rodzaj systemu zwany z języka angielskiego Digital Signage umożliwia sterowanie i dodawanie treści z jednego centralnego ośrodka do sieci wielu restauracji, barów i kawiarni. Nie jest problemem obsługa nawet kilkuset punktów końcowych (terminali), korzystając z jednego panelu administracyjnego.

Cały system jest bardzo stabilny i niezawodny. Nawet jeśli pojawiają się jakieś zdarzenia, sprawdzamy to zdalnie i naprawiamy co trzeba. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą i możliwościami.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 518 624 956