Lampiony adwentowe dla dzieci na Roraty

Lampiony adwentowe dla dzieci na Roraty

Lampiony adwentowe dla dzieci, które zaprojektowaliśmy, są ładne. A my lubimy ładne rzeczy. Nasze lampiony roratnie na czas adwentu są jednocześnie estetyczne i wytrzymałe, co nie zawsze chodzi w parze. To jest lampion na roraty LED co oznacza, że źródło światła dla lampionu to świeczka elektryczna. Użyliśmy specjalnego filtra kolorystycznego, dzięki czemu taka praktyczna latarnia do kościoła wygląda jakby w środku palił się ogień. Ale to nie ogień, tylko lampka LED, dlatego nasze drewniane lampiony nadają się dla dzieci.

Lampion na roraty z drewna

Nasz projekt to lampion adwentowy drewniany. Wykorzystaliśmy mocną sklejkę. Ale dzięki temu, że sklejka to lekki materiał, cała latarenka adwentowa jest też lekka. Za uchwyt służy gruby, ładny sznur. Takie rozwiązanie jest praktyczne i wygodne.

Jeśli chcesz kupić lampiony adwentowe w Tarnowie, Krakowie lub Rzeszowie to do nas masz bardzo blisko. Ale wysyłamy też latarnie na roraty kurierem do każdego miejsca w Polsce. Nie ma problemu.

Co symbolizuje lampion adwentowy?

Dobrze jest jeszcze przypomnieć, jaka jest symbolika lampionów roratnich. Otóż dzięki świetlistym promieniom wydobywającym się ze środka możemy rozjaśniać mroczne wnętrze naszej duszy przytłoczone przez grzech i zaniedbania. Jasność w duszy wskaże Chrystusowi drogę do naszego wnętrza.

Zbliża się zima, dni są coraz krótsze, noce coraz ciemniejsze, a i dusze nie zawsze jasne. Korzystajcie z tego czasu, uczęszczajcie na roraty, najlepiej z dziećmi i rozświetlajcie mroki jesiennych i zimowych wieczorów lampionami LED.

Tak więc jeśli macie dzieci, to dobry moment, aby zamówić taki lampion na roraty do kościoła, bo grudzień oraz adwent zaczynają się już wkrótce. Nasze lampiony są trwałe i będą służyć wiele sezonów. Ale nie mamy ich już zbyt wiele, więc nie czekajcie z telefonem. Dzwońcie, póki są dostępne.

zamów lampion:

518 624 956