Krzyż apteczny, a zmiana czasu

Krzyż apteczny, a zmiana czasu

Zmiana czasu na zimowy sprawia, że ciemność zapada szybko. Wczesne popołudnie, a bywa już ciemno, szczególnie, gdy niebo zakryte jest chmurami. Ciemno wszędzie, szczególnie na chodnikach i ulicach. A przynajmniej mrocznawo. W takich warunkach zewnętrznych święcąca jasno i efektownie reklama zewnętrzna potrafi zdziałać cuda. Jedną z takich reklam jest krzyż dla aptek w którym świecą diody.

Krzyże apteczne to nowoczesna forma reklam diodowych. Wykorzystują technologię LED, dzięki czemu świecą jasno, nawet w lecie w południe. Wystarczy sobie teraz wyobrazić, jak dobrze są widoczne i z jak daleka, w ciemne, jesienne popołudnie albo mroczny, zimowy wieczór. To najlepszy moment i okres na używanie takiego krzyża.

Ciągle ulepszamy konstrukcję naszych krzyży LED, tak aby były coraz lżejsze, bardziej wytrzymałe  i co najważniejsze, żeby działały niezawodnie. Szczególnym wyzwaniem jest aura jesienno-zimowa. Wysoka wilgotność powietrza, zacinające deszcze, padający śnieg, niskie temperatury, często poniżej zera albo trzaskający mróz.

Na szczęście nowoczesna elektronika i zastosowane rozwiązania przychodzą z odsieczą. Sama technologia produkcji diod LED stwarza pierwszą linię obrony przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Wysoki stopień wododporności to gwarancja, że każdy krzyż, w którym czasami występuje jednocześnie setki diod, działa sprawnie przez wiele lat.

Także zasilacze to sprzęt najwyższej jakości. Muszą być bezpieczne i muszą być wytrzymałe. Ich konstrukcja i zabezpieczenia także sprawiają, że nie straszna im wilgoć.

Aby poznać pełną ofertę, zapraszamy na naszą specjalnie w tym celu stworzoną stronę internetową:
Krzyże apteczne LED – reklama diodowa dla Warszawy i Krakowa, Poznania oraz Wrocławia i dla aptek w całej Polsce.

Czekamy też pod numerami telefonów: 518 624 956 oraz 578 295 679