ALUMAX Śmigno Stolarka Aluminiowa – realizacja strony internetowej

ALUMAX Śmigno Stolarka Aluminiowa – realizacja strony internetowej

Strona internetowa alumax Śmigno

Dla przedsiębiorstwa ze Śmigna ALUMAX Stolarka Aluminiowa zbudowaliśmy responsywny serwis internetowy z pełną prezentacją oferty firmowej, newsami, informacjami adresowymi  i różnymi przykładami realizacji.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych czcionek Oswald i Lato całość nawiązuje do obecnie obowiązujących trendów w sieci. Dynamiczny wizerunek firmy tworzą zdjęcia. Szata graficzna poszczególnych podstron komponuje się z kolorami logotypu ALUMAX.

Stronę firmową Alumax Śmigno zobaczycie po kliknięciu tego linku.

strona www firmy usługowo-remontowej

Stali klienci to paliwo każdej firmy. Istotne jest, aby ciągle pojawiali się kolejni. Każde przedsiębiorstwo z branży budownictwa i usług remontowych przyciąga do siebie klientów stosując różne techniki. Kluczowe są nie tylko oferta, cennik, podsumowanie zrealizowanych projektów. Bardzo przydatne są też wskazówki dojazdu, mapa i telefony oraz adresy e-mail.

Z klientami warto dzielić się dodatkowymi treściami, poradnikami i wskazówkami. Taka bogata i dobrej jakości treść poprawia pozycję strony firmowej w wyszukiwarkach internetowych. Pozycjonowanie strony WWW firmy remontowej i usługowej jest ważne. Internauci szukający usług widzą takie informacje w wyszukiwarce.

Responsywność też jest ważna. Przeglądanie internetu na smartfonach to prawie połowa ruchu w Internecie w naszych czasach. Kiedy strona dobrze pojawia się na telefonie, wtedy klient łatwiej trafi i zamówi usługę oraz kupi produkt firmy.

Oferta dla firm z branży budowlanej

My w pewnym sensie też jesteśmy z branży budowlanej. Budujemy strony. Serwisy WWW dla budownictwa są w naszej ofercie od długiego czasu. Wykonujemy projekty nie tylko stron, ale i systemów ERP dla firm budowlanych i usługowych z Tarnowa i okolic, Krakowa oraz Rzeszowa.

Przyjmujemy także zlecenia od firm na wykonywanie, gięcie i wycinanie elemenów na frezarce i laserze. Zginamy również elementy z pleksiglasu na półki, szafki i witryny. Tak więc jeśli Twoja firma i działalność obejmuje Tarnów, Kraków lub Rzeszów, a nawet gdy jest z innego miejsca Polski, zapraszamy do współpracy.

Szczegółów udzielamy telefonicznie: 518 624 956

Więcej informacji o tej realizacji można znaleźć w naszym portfolio: Alumax Stolarka Aluminiowa Śmigno