Al.Capone z Tarnowa – aplikacja mobilna na smartfony i strona internetowa

Al.Capone z Tarnowa – aplikacja mobilna na smartfony i strona internetowa

Ludzie szukają w Internecie w Google i pytają, kto robił aplikację na smartfony dla Al.Capone z Tarnowa. Tak, to my. Myśmy to, nie chwaląc się, uczynili.

Zaprojektowaliśmy też nową stronę dla tej sieci sklepów z alkoholem w Polsce południowej. To zintegrowany, dobrze działający system komunikacji z klientami. Sprawdza się w działaniu i nie może być inaczej. Czuwamy, aby tak było i aby wszelkie nowości wprowadzane do aplikacji lub strony były wdrażane płynnie.

Aplikacja to rozbudowana wersja oprogramowania do informowania o promocjach oraz wciągająca gra, w której klienci zdobywają punkty i wygrywają cotygodniowe nagrody. Powiadomienia w czasie rzeczywistym to szansa dla działu marketingu na przekazywanie najważniejszych komunikatów błyskawicznie o dowolnej porze dnia. Albo nocy.

W Al.Capone znają się na marketingu i promocji i w każdym okresie klienci mogą kupować produkty w doskonałych ofertach. Różnego typu festiwale tematyczne pozwalają poznawać historię trunków i marek alkoholowych. Tu stawia się na jakość, renomę i wizerunek. Najlepsze, najzacniejsze i najbardziej nobliwe alkohole świata pojawiają się w sklepach. I przy okazji w aplikacji i na stronie WWW.

Tak właśnie działa nowoczesna firma i sieć handlowa. Franchising pozwala na ekspansję. A ekspansja postępuje bardzo szybko. Al.Capone to już ponad 25 sklepów, a kolejne przybywają jak drożdże po deszczu albo wyrastają jak na grzybach. Czy jakoś tak.

W każdym razie polecamy nasze usługi sklepom sieciowym i firmom usługowym. Integrujemy różne działania i produkty, tak więc możemy dostarczyć dowolny zestaw – aplikacje, monitory i wyświetlacze do punktu sprzedaży zarządzane zdalnie, stronę internetową, wyposażenie showroomów itd.

Dzięki rozbudowanemu działowi elektronicznemu oraz informatycznemu nie zlecamy usług na zewnątrz, więc działamy sprawniej i szybciej. Co najważniejsze dajemy gwarancję na sprawne działanie naszych produktów i oprogramowania.

Zadzwoń i zapytaj o to, co możemy zaprojektować dla Twojej firmy lub sklepu.